ART / Lithographs / Graphic art 11609534
nr 1160 9534
GRAPHIC ART
Sara Åberg, 36x30, signed and numbered 48/90, löst blad,
Sara Åberg, 36x30, signerad och numrerad 48/90, löst blad
400
SEK 150
Monday February 5 2018
at 18:23:48
3/2 00:19:41
100 kr
3/2 20:36:13